Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy - KTst 27.04.2016 10:58
krátká trať - 1. 5. 2016
Startovka po oddílechvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
0Vakant (1)
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
Vakant D10C88:00
 
 
6AOP Orientační Běh Opava (11)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
AOP9302889295Rossmanith VojtěchH21B91:00
15AOP9202515444Navrátil BorisH21E122:00
359AOP99512045206Čechová KláraD18A117:00
209AOP96021625050Glonek JakubH20A86:00
AOP9450515074Tesařová MarcelaD21A112:00
AOP95017200365Sklenář MartinH21A118:00
411AOP00017203453Valík TomášH16A131:00
AOP9350515447Mrázová PavlaD21A122:00
105AOP81522082714Košárková IvaD21E126:00
AOP710251568Košárek PavelH21A114:00
29AOP9303995871Schuster MarekH21E150:00
 
 
8API OK Andante Písek (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
API6401232336Funda JiříH50B75:00
 
 
9ASU Magnus Orienteering (12)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
458ASU0097920661Plhalová ŠárkaD16A112:00
364ASU98522027242Vývodová JanaD18A127:00
255ASU9797980354Horvátová HanaD20A9:00
ASU9299682342Kopecká EliškaD21A80:00
ASU77519482Hrobařová LenkaD35B8:00
ASU81017456789Bubela TomášH21B143:00
33ASU9447886264Horvát PetrH21E158:00
22ASU9444920700Minář MarekH21E136:00
10ASU8808920699Zbranek RomanH21E112:00
ASU804951234Vančura MartinH35B105:00
489ASU00992045171Hrabošová MagdalenaD16A174:00
ASU69992012280Šmelíková HanaD45B143:00
 
 
11BBM BETA URSUS Orienteering (7)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
BBM7205515468Fiala JanH21B57:00
BBM5300219273Ptáček LadislavH60B140:00
474BBM00502056262Opálková MartinaD16A144:00
329BBM9800980376Ptáček PatrikH18A150:00
BBM51007510216Denemarek OldřichT3
BBM6550331257Peřinková IrenaT3
BBM9700331797Peřinka ŠimonT5
 
 
14BOR OK Jiskra Nový Bor (26)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
BOR01511333269Jeřábková NinaD16B14:00
368BOR99541204999Janoušková LucieD18A135:00
381BOR98532051475Staňová KarolínaD18A161:00
354BOR98542051502Nováková LucieD18A107:00
BOR875251473Sedláčková OldřiškaD21A124:00
BOR90511602628Folbrechtová ŠárkaD21A70:00
BOR88507880102Šákrová MichaelaD21A108:00
BOR75638438Jeřábková TerezaD40B100:00
BOR74578431Janoušková IvetaD40B64:00
BOR65508445Pávková JanaD50B54:00
BOR04004360Janoušek SlávekH14B87:00
403BOR00007202852Mareš VítH16A115:00
416BOR0001887936Pavlovec DanH16A141:00
343BOR98057200544Kašpar LudvíkH18A178:00
217BOR96087667667Burda MatějH20A102:00
BOR95039200728Pavlovec JanH21A22:00
BOR90077003001Kořínek TomášH21A138:00
BOR93012032136Šákr VítH21B65:00
BOR900652902Karvánek MatoušH21B77:00
BOR880152905Srb TomášH21C7:00
BOR74098534Vácha TomášH40B140:00
BOR63027630319Krejčí JaroslavH50B119:00
BOR600350000Dikoš PavelH55B17:00
BOR39004131Beránek MiroslavH75B49:00
BOR36028544Mašek PavelH80B61:00
BOR580251542Sucharda JiříH55B71:00
 
 
17BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broum (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
BRU71522032384Rusinová AlenaD40B78:00
BRU03012032387Rusin VojtěchH14B91:00
BRU76012032383Rusin JanH40B142:00
 
 
18BSO KOB Baník Sokolov (6)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
BSO02017875Hejduk ZdeněkH14B169:00
BSO72507873Hejduková JanaD40B114:00
BSO03017204986Kohoutek OldřichH14B45:00
BSO02038687Lill PetrH14B161:00
BSO02507260007Vítová LucieD14B54:00
BSO00027895Solomko AdamH16B84:00
 
 
22CET TJ Loko Česká Třebová (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
CET7552339546Kovářová AnnaD40B98:00
CET02511398986Kovářová JanaD14B0:00
CET51012075656Pilgr BohuslavH65B79:00
 
 
23CST OB Strakonice (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
CST7401434828Šafařík IvoH21B113:00
CST4601443103Šafařík BedřichH70B35:00
 
 
24CTB SK OB Chotěboř (12)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
CTB770151663Gregor MartinH21B131:00
132CTB8151887165Gregorová KamilaD21E180:00
CTB075151139Gregorová AliceHDR
CTB70017260014Novák PavelH21B3:00
CTB06012081396Novák MatyášH10C52:00
CTB09512081397Nováková Anna MarieHDR
112CTB94512081369Voborníková AlenaD21E140:00
CTB990351138Čermák JiříH18B94:00
CTB67017260028Žanda JanH45B54:00
CTB99011413712Žanda JanH18B102:00
CTB7052339558Žandová HanaT3
CTB9902339559Sabol JosefH18B106:00
 
 
25DCE KOB Dobřichovice (7)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
DCE7950416316Jarošová KláraD21C64:00
DCE7500232129Zeman TomášH40B160:00
DCE55507868Mrázová PavlaD55B168:00
DCE540051973Jaroš VladimírH60B132:00
DCE56507870Štrossová JiřinaD60B22:00
DCE54501954721Procházková MilušeD60B38:00
DCE55001955315Procházka AntonínH40B122:00
 
 
26DKL KOB Kladno (8)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
DKL705049647Benešová JaroslavaD45B157:00
DKL75007205029Geisler MichalH35B129:00
DKL01512042535Geislerová AnetaD16B4:00
DKL99017207350Vítek KarelH18B108:00
DKL7150301616Bejčková JanaD45B95:00
DKL01002800297Postolka JonášH16B36:00
DKL9900888621Postolka JáchymH18B112:00
DKL98022051546Pelikán LukášH18B118:00
 
 
27DKP Oddíl OB Kotlářka (53)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
DKP81092080999Tomeš JaroslavH21B31:00
DKP430051800Procházka ZdenkoH70B41:00
DKP85029750Falta OndřejH21C19:00
DKP6901443079Kalousek JiříH45B78:00
DKP0151443091Kalousková MarieD16B54:00
DKP82001207407Nývlt MartinH21B79:00
121DKP86517207077Plochová DominikaD21E158:00
DKP67039180967Sanna RobertoH45B30:00
DKP02507200326Sanna KarinD14B84:00
DKP81549999888Janatová LucieD21A54:00
DKP09509785Janatová ViolkaD10N12:00
DKP11118277Janata MatějHDR
23DKP8306888608Janata MartinH21E138:00
DKP82549054Jiřištová ZuzanaD21A100:00
DKP80041207404Nývlt PetrH21C15:00
DKP56502095936Mrázková IvanaD55B158:00
DKP470049885Procházka AlešH65B81:00
270DKP9751886271Nováková TerezaD20A39:00
103DKP84509000007Kolínová KristýnaD21E122:00
DKP77019007701Kolín JanH21A34:00
DKP81589880Štoková MarianaD21B4:00
DKP0750515403Štoková SofieD10N36:00
DKP835051759Karbanová VendulaD21B38:00
DKP11002087694Karban OndřejHDR
DKP71007201757Šubrt AntonínH45B82:00
DKP0205888625Šubrt MatějH14B131:00
DKP0502886289Šubrt VojtěchH12C154:00
DKP08008645Šubrt JáchymH10C72:00
107DKP87567875600Dlouhá MarieD21E130:00
DKP87177202874Pospíšil OndřejH21A64:00
DKP93011700077Klaška PavelH21B37:00
DKP515051799Stehnová HanaD65B108:00
DKP6601515448Illner JakubH45B44:00
DKP6651231939Illnerová DanielaD45B77:00
264DKP9652515071Šňupárková AnnaD20A27:00
DKP675049806Klašková KateřinaD45B121:00
DKP01009889Klaška MartinH16B58:00
DKP9651443061Klašková JosefinaP
DKP65008650Klaška PavelH50B79:00
DKP0210446345Malačka MilanH14B83:00
DKP490051760Stehno PavelH65B63:00
DKP6705889282Šebek MartinH45B70:00
314DKP99039903301Šebek PetrH18A120:00
DKP03512051523Tichá DoroteaD14B96:00
DKP02047020417Víteček JáchymH14B61:00
DKP72017007201Víteček JanH40B114:00
DKP9401515144Řada JakubH21B103:00
DKP94507945000Dlouhá HanaD21A166:00
DKP0203981832Švarc AntonínH14B143:00
DKP81612095952Ledinská LeonaP
DKP79012087675Ledinský MartinH35B121:00
DKP0602Ledinský MatějH10C50:00
DKP8850887612Svobodná ŠárkaT3
 
 
29DOB KOB Dobruška (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
DOB8002920696Janda MartinH21A68:00
DOB79567226Štěpánová DitaD21B42:00
 
 
30DOK OK Doksy (12)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
307DOK9800888634Koštejn VítH18A106:00
DOK5500886255Novák TomH60B156:00
DOK5950886256Nováková PavlaD55B156:00
DOK8700887924Novák DanielH21A110:00
DOK78007200371Synek AntonínH35B127:00
DOK00012053518Synek AntonínH16B34:00
DOK02002053519Synek PetrH14B141:00
DOK79507200372Synková PetraD35B18:00
DOK01002053509Šmol DavidH16B64:00
DOK73002053516Šmol MarcelH40B168:00
DOK6300886258Hradecký JaroslavH50B93:00
DOK6600715021966Lederer PavelH50B125:00
 
 
31DOR OK Dobříš (15)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
DOR6150232174Bochenková JanaD50B48:00
DOR04032045308Janda JakubH12C130:00
DOR01002045310Janda OndřejH16B66:00
DOR76002044882Janda PavelH40B116:00
DOR02502042536Kastnerová JessicaD14B2:00
DOR03012044898Kučera JáchymH14B111:00
DOR71012044897Kučera PavelH40B110:00
DOR58002042530Nentvich LubomírT5
DOR03512045307Nentvichová JulieD14B24:00
DOR99502045314Nentvichová KláraD18B33:00
DOR66512058509Nentvichová RomanaT3
DOR71502045313Nová JanaD45B139:00
DOR05022044888Nový JáchymH12C120:00
DOR76012050492Houska JindřichH40B120:00
DOR03502045303Jirasová AnežkaD14B82:00
 
 
34EKP VŠTJ Ekonom Praha (38)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
EKP82598629752Kalinová MarkétaD21B28:00
EKP82117201206Kalina MiroslavH21B1:00
EKP7257725724Konečná MarcelaD40B106:00
EKP84612061773Mikanová KateřinaD21C62:00
EKP86062031357Mikan AlbertH21C47:00
EKP87562087687Trčková HelenaD21C76:00
EKP83102067264Pidrman MilanH21A146:00
EKP56008627106Adrián PetrH60B174:00
EKP71037204488Bolehovský PavelH40B152:00
EKP0200601169Bolehovský MichalH14B147:00
EKP05082073716Bolehovský DanielH12C172:00
EKP625051295Hubáčková JanaD45B85:00
EKP74142045232Ondráček RadimH21A42:00
EKP78502045231Ondráčková VeronikaD21B0:00
EKP63012035738Koucký RomanH50B105:00
EKP7053515496Zurynková JanaD21A154:00
EKP86512067248Hausmannová KláraD21B24:00
EKP88062078484Domín NikolasH21C5:00
EKP789552218Čevelová IvanaD35B34:00
EKP86082067963Štemberg MilanH21B15:00
EKP8851438648Štembergová LucieT3
EKP575051604Šedivá MiroslavaD50B32:00
EKP5500682645Šedivý JiříH60B136:00
EKP84522053578Hanzlíčková MartinaD21C88:00
EKP655051594Janečková DagmarD21A74:00
EKP03512067977Janečková JosefínaD14B86:00
EKP670151587Janeček JuraH45B10:00
EKP6800515152Pecka JanH40B108:00
EKP055151600Pecková TerezaD12C102:00
EKP625251601Pecková IvanaD45B101:00
EKP0961515458Kalinová EllaD10N150:00
EKP52122042539Borák StanislavH60B128:00
EKP565051583Fantová LibušeD55B134:00
EKP580051147Fanta MiroslavH55B53:00
EKP025649632Fantová KateřinaD14B114:00
EKP92052067975Hlaváč JaroslavH21B99:00
EKP9850416340Zurynková MichaelaD18B1:00
EKP85117205000Černý OndřejH21C41:00
 
 
36FJI SK FREE Jihlava (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
FJI510651989Blecha LadislavH65B99:00
FJI5252232900Podhorská VěraT3
 
 
37FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha (15)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
FSP7612232957Hrouda MartinH21B149:00
FSP6104515097Borovička MilanH55B47:00
FSP9801888614Borovička TomášH18B134:00
FSP430053267Čadil JanH70B55:00
FSP04508666Cincibusová LenkaD12C106:00
FSP66058669Cincibus PavelH50B113:00
FSP66518668Cincibusová IvanaD50B28:00
FSP75027204999Skripnik OndřejH35B111:00
FSP06002092396Skripnik NikolaH10C56:00
FSP8051887950Skripniková KateřinaD35B0:00
FSP08002092380Skripnik MatoušH10C60:00
FSP330051865Vondra JaroslavH80B63:00
FSP340051964Hanák MilanH80B59:00
FSP76002092409Vondra JiříH21B139:00
FSP0500303910Vondra TomášH12C162:00
 
 
40HCE TJ Hostivice (4)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
HCE64507202877Kettnerová LenkaD50B22:00
HCE5900515105Kettner PavelH55B25:00
HCE6300899161Růžička MiloslavH50B103:00
HCE975051986Náhlíková ErikaT3
 
 
43HOR TJ Jiskra Hořice (10)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
HOR04007200597Kolář ŠimonH14B157:00
HOR73002049537Kolář ViktorH40B170:00
HOR65002035741Rücker PetrT3
481HOR00502025352Rückerová ŠárkaD16A158:00
HOR02012025353Rücker JanH14B67:00
HOR63022059759Vávra MartinH50B89:00
HOR97002078473Vávra MartinH20B152:00
HOR57002011900Škorpil MartinH55B51:00
HOR63012049528Vávra RadekT5
HOR03502032104Vávrová VandaT3
 
 
46CHA OK Chrastava (19)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
452CHA0050436447Pavlíková MarkétaD16A100:00
CHA7850887906Kašková KateřinaD21A106:00
CHA77507500077Pachnerová DominikaD35B4:00
CHA655151533Pavlíková PavlaD50B52:00
CHA62508175Čechlovská JanaD50B56:00
CHA55508162Bradnová VěraD60B44:00
CHA53518165Ševčíková AlenaD60B32:00
CHA00002059764Galbavý MatějH16B50:00
CHA0103436431Bek JiříH16B68:00
CHA99042049592Bek OndřejH18B92:00
CHA97045176Hlubuček TomášH20B154:00
CHA78008188Kadavý PetrH21B33:00
CHA93008200Čechlovský JanH21A102:00
CHA75017700075Pachner PavelH40B172:00
CHA55002080917Kaška RudolfH60B138:00
CHA540051231Pavlík MilanH60B160:00
CHA50038199Ševčík MilanH65B61:00
CHA49018155Kadavý ZdeněkH65B107:00
CHA57508171Kadavá EvaD55B144:00
 
 
47CHC K.O.B. Choceň (16)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
CHC75022011854Švadlena PavelH21A128:00
CHC86032025343Pátek MichalH21A90:00
468CHC0051320290Chaloupková KateřinaD16A132:00
CHC98529569Chaloupková VeronikaD18B11:00
CHC69519542Chaloupková LenkaD45B105:00
424CHC01019990101Švadlena MichalH16A157:00
CHC01522011852Shánělová ŠtěpánkaD16B2:00
CHC46019554Švadlena JiříH70B31:00
CHC86019563Sýkora BohumilH21B133:00
CHC88519549Pěluchová DanielaD21C82:00
CHC85022025363Pešek OndřejH21A32:00
303CHC99019200535Křivda TomášH18A98:00
224CHC97012053577Semrád LadislavH20A116:00
CHC67019552Křivda IvanH45B28:00
CHC72512025366Křivdová LenkaD40B88:00
358CHC9951425544Semrádová JanaD18A115:00
 
 
48CHT OOB SK Chrast (10)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
CHT870153155Krejsa JanH21B29:00
CHT815252175Krejsová MartinaD21C68:00
CHT900152161Krejsa MartinH21B49:00
110CHT88512059736Kopáčková IvaD21E136:00
CHT765451776Besedová PetraD21C90:00
CHT92047206543Pitra MartinH21B105:00
CHT800151980Matras TomášH21B75:00
CHT85107201807Kopáček JanH21A58:00
CHT730252155Zlesák MartinH40B166:00
CHT735252154Zlesáková StáňaD40B122:00
 
 
50JEN OB Jenišovice (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
JEN74577775Zabořilová RomanaD40B96:00
 
 
53JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
JHB65537204508Fencíková VladislavaD21B8:00
JHB995353614Pejšková EvaD18B27:00
 
 
54JIL OK Jilemnice (27)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
JIL87021155115Malý AlešH21A36:00
JIL77529077Malá VěraD35B2:00
JIL87032078469Černý MartinH21B95:00
JIL90069091Černý VojtěchH21B47:00
JIL03522078470Karlová AnnaD14B18:00
JIL6004682091Karel MilošH55B67:00
JIL7553425574Karlová KateřinaD40B36:00
JIL47019066Zlesák ZdeněkH65B101:00
JIL53622096111Zlesáková VlastaD60B28:00
JIL01072078455Gottstein JonášH16B2:00
JIL04512078459Gottsteinová EmaD12C80:00
JIL0601425563Votoček MichalH10C64:00
JIL70419069Votoček TomášH45B72:00
JIL0750426360Votočková AmélieD10N34:00
JIL75542060258Vlastníková LucieD40B40:00
JIL69012060259Vlastník ZdeněkH45B68:00
JIL99042060257Vlastník ŠimonH18B126:00
JIL02012073749Vlastník MatoušH14B93:00
JIL01042035716Ježek JakubH16B62:00
JIL9903425529Ježek VítH18B136:00
JIL73012075668Ježek ZdenekH40B136:00
JIL98042035717Hrouda MatějH18B100:00
JIL7852301611Pitrmucová ŠárkaP
JIL77032075603Pitrmuc JanH35B117:00
JIL02512078456Pitrmucová AntonieD14B34:00
JIL0651426343Pitrmucová LucieD10C62:00
JIL0053426352Šťastná HanaD16B36:00
 
 
55JPV Oddíl OS SK Prostějov (5)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
331JPV9800301569Hubáček FilipH18A154:00
323JPV98071602633Vystavěl OndřejH18A138:00
325JPV98241007539Kočí JosefH18A142:00
318JPV99117200370Chupek JakubH18A128:00
367JPV98981007538Pilcová SabinaD18A133:00
 
 
58KAM OK Kamenice (67)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KAM9950515491Albrechtová IvetaD18B39:00
455KAM0051232425Aschermannová KarolínaD16A106:00
KAM0100336743Valášek VáclavH16B22:00
KAM01029101674Víšek MartinH16B80:00
KAM01042053550Blaha PetrH16B32:00
KAM01071407428Bartoň MichalH16B4:00
KAM0201436446Hankovec HugoH14B43:00
KAM0202425596Škvor AdamH14B39:00
KAM02042050496Hejsek FilipH14B85:00
KAM0207446427Renda MichalH14B47:00
KAM0250515426Semíková LucieD14B90:00
KAM0300436963Kovářík TomášH14B89:00
KAM0350442879Hankovcová HelenaD14B10:00
KAM04059201061Gajda MartinH14B57:00
KAM71027201769Škácha MichalH45B46:00
KAM0203995899Albrecht AdamH14B75:00
KAM7850515490Albrechtová EvaD21B18:00
KAM72012067243Balej JiříH40B128:00
KAM05512061855Balejová JulieD12C100:00
KAM09512096218Balejová SofieHDR
KAM95509102089Bořánková KarolínaD21A156:00
108KAM8851232409Doležalová MonikaD21E132:00
420KAM01059201064Gajda JanH16A149:00
KAM92022019240Hájek AdamH21B71:00
355KAM9851515001Hájková EliškaD18A109:00
KAM7053682099Hankovcová LenkaD40B68:00
KAM7101995898Hankovec PetrH35B113:00
317KAM9803361923Hausenblas ŠimonH18A126:00
106KAM95517003009Hlubučková KristýnaD21E128:00
KAM9450232162Jančová JanaD21A94:00
KAM77002075620Jedlička AdamH35B107:00
KAM04042075622Jedlička JakubH12C150:00
KAM04552075621Jedličková KristýnaD12C82:00
KAM79502080911Jedličková TerezaD35B28:00
339KAM98029005139Jíra TomášH18A170:00
KAM9452428250Kamererová ValerieD21A84:00
KAM9402232267Kapal TomášH21B121:00
14KAM9403887640Kettner LukášH21E120:00
222KAM9601897360Kettner VojtěchH20A112:00
KAM690151498Kovářík TomášH35B145:00
207KAM97027201811Moravec JakubH20A82:00
KAM7600523000Pašek FrantišekH21A20:00
104KAM95547200333Procházková MarieD21E124:00
KAM93012051509Rusý TomášH21A136:00
KAM620152279Semík LubošH21B89:00
34KAM9401920683Semík OndřejH21E160:00
KAM68502035702Semíková IvaD40B44:00
KAM03582080943Semíková JulieHDR
KAM0309682695Škácha VítH14B103:00
457KAM0151434818Škáchová MagdalenaD16A110:00
KAM70547201760Škáchová PetraD45B117:00
KAM0650434803Škáchová ViktorieD12C90:00
KAM06511413720Škáchová ZuzanaD10C76:00
KAM9150301336Škvorová BarboraD21B6:00
KAM660052276Valášek PetrH50B99:00
KAM6951232393Valášková ŠárkaD45B133:00
370KAM9850886274Zimmerová KateřinaD18A139:00
KAM710551565Žemla TomášH35B137:00
KAM075152122Žemlová BarboraD10C80:00
KAM755052118Žemlová EvaD35B20:00
KAM09502084931Žemlová MagdalenaHDR
KAM670052267Škvor MartinH21B9:00
KAM735052273Škvorová ZuzanaD40B112:00
KAM0550446427Rendová KateřinaD12C104:00
KAM71522084950Rendová IvaP
KAM71062088707Renda MiroslavH45B42:00
301KAM9900981828Škvor OtaH18A94:00
 
 
61KBP KBP Praha (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KBP45006645Valter PetrH60B168:00
 
 
62KCK KOB Český Krumlov (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KCK575649615Flašarová MarieD55B130:00
KCK57012080933Flašar JanH55B37:00
 
 
63KNC Sokol Kostelec n. Č. l. (5)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KNC675051387Čiháková LenkaD45B155:00
KNC655052265Komersová JanaD45B97:00
KNC98507202873Kopecká EliškaD18B29:00
KNC61509201322Havlíčková JindraD55B146:00
KNC550152255Jun DrahomírH60B122:00
 
 
64KON KOB Konice (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KON8787515153Dittrichová PetraD21A52:00
 
 
65KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. (9)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KPY6050301394Freyová MichaelaD55B150:00
KPY9951682095Lišková HanaD18B15:00
KPY6700682077Liška JindřichH45B36:00
KPY87002059735Klomínský VáclavH21B21:00
KPY605153182Kohlová AlenaD50B24:00
KPY00502800315Míchalová ŠárkaD16B18:00
KPY5701301374Dobeš VáclavH45B62:00
KPY7900Kameník JanH35B135:00
KPY00002060247Novák JosefH16B10:00
 
 
66KRE OOB TJ Sokol Křemže (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KRE635251413Kovaříčková DarjaD50B30:00
KRE635151412Troupová VladěnaD50B34:00
 
 
67KRL Kometa Kralovice (6)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KRL00517150100Biersaková DagmarD16B50:00
KRL00522020708Mudrová LenkaD16B34:00
466KRL01527090701Šlechtová TerezaD16A128:00
KRL0351416314Fišarová EliškaD14B102:00
266KRL96517140196Hanáková MagdaD20A31:00
KRL99517291299Hanáková LenkaD18B45:00
 
 
68KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov (5)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KRN820352641Kopec TomášH21A14:00
KRN845652533Kopcová MichaelaD21A132:00
KRN8505886824Rychlý PavelH21A24:00
KRN07571400404Rychlá KarolínaD10N26:00
KRN8559995815Rychlá PavlínaD21A128:00
 
 
70KSH OB Kašperské Hory (4)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KSH48018674Fiala MilošH65B87:00
KSH02012080906Šustr AntonínH14B125:00
KSH05012080905Šustr OndřejH12C170:00
KSH02022078478Mayer ŠimonT3
 
 
71KSU Klub vytrvalostních sportů Šum (14)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
334KSU99092053548Šrámek OndřejH18A160:00
330KSU99082056285Jílek OndřejH18A152:00
341KSU99062053541Müller JonášH18A174:00
262KSU9799897348Smrčková DominikaD20A23:00
KSU95592058483Habigerová RadkaD21B16:00
KSU9394897363Vozdová AnetaD21A62:00
KSU92022058482Jílek JakubH21B61:00
KSU9045886292Janů ZdeněkH21B67:00
KSU7945515179Turczer PetrH21A126:00
KSU72522027233Švancárová HelenaD35B26:00
KSU67012058461Matoušek MilanH40B164:00
413KSU00052056281Matoušek MatějH16A135:00
419KSU01052056308Šafář MartinH16A147:00
KSU9043515150Vozda VojtěchH21C33:00
 
 
74KUN TJ Sokol Kunvald (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KUN58019014Trejtnar PavelH55B63:00
 
 
75KUO KOB Ústí nad Orlicí (10)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
KUO00992075693Nováková MarkétaD16B16:00
KUO01012051522Koditek JonášH16B78:00
KUO01512087714Brožková LucieD16B10:00
KUO04512087684Brožková TerezaD12C66:00
KUO6902920653Brožek TomášH45B18:00
KUO9901920657Skalický JohanH18B122:00
309KUO9801980351Paukert LukášH18A110:00
215KUO9605887162Skalický MatyášH20A98:00
KUO830152322Štěpánek MilanH21B87:00
KUO7451887160Brožková KvětaD40B34:00
 
 
79LBE TJ Lokomotiva Beroun (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
LBE46008805Nosál StanislavH70B57:00
LBE6900887609Lejbl LadislavH45B20:00
LBE0200887638Lejbl JakubH14B37:00
 
 
80LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
LBM61131409878Korpas JaroslavH55B41:00
LBM73621409879Korpasová IvanaD40B54:00
384LBM98989101703Korpasová TerezaD18A167:00
 
 
81LCE OOB TJ Slovan Luhačovice (18)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
LCE8951889305Jirčáková MartinaD21A142:00
LCE9251889304Kukolová ŠárkaD21B44:00
127LCE9250889312Sklenářová RadkaD21E170:00
253LCE9751889309Vavrysová BarbaraD20A5:00
LCE8803889288Cahel MarekH21A8:00
319LCE98031400401Černocký LiborH18A130:00
425LCE0111887926Féder MedardH16A159:00
LCE7311887948Féder MedardH40B180:00
LCE7835995852Hanslian DavidH21A86:00
7LCE76021399000Horyna RomanH21E106:00
19LCE95018629757Hubáček JonášH21E130:00
218LCE9601889308Mudrák ŠtěpánH20A104:00
423LCE0011331216Panovec KryštofH16A155:00
LCE880152705Perůtka JanH21C29:00
LCE9001515424Slezák JiříH21B27:00
204LCE9602889313Slíva JanH20A76:00
304LCE98017200378Sýkora VojtěchH18A100:00
312LCE99117201825Vopařil JanH18A116:00
 
 
87LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
LJN47007741Matoušek LubošH65B85:00
LJN55507742Matoušková MarieD60B24:00
LJN72017745Rulc ZdeněkH40B100:00
 
 
89LLI TJ Loko Liberec (14)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
LLI6801436961Fürst AlešH45B56:00
LLI69502032126Fürstová KatkaD45B91:00
225LLI96037003006Fürst MatoušH20A118:00
LLI98542056306Fürstová AnnaD18B37:00
402LLI00011398996Melichar PetrH16A113:00
328LLI98027200375Melichar VojtěchH18A148:00
LLI55508546Korejčíková DáďaD60B26:00
268LLI96517200361Štičková AnnaD20A35:00
LLI7502515503Peterka VojtěchH21A112:00
LLI04049101104Peterka JakubH14B99:00
LLI470251204Peterka JosefH65B89:00
LLI7201434598Bradáč StanislavH40B106:00
LLI00022032105Bradáč JakubH16B86:00
LLI02032032132Bradáč DavidH14B165:00
 
 
92LPM OK Lokomotiva Plzeň (12)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
LPM0500301717Šoupa MartinH12C158:00
LPM6850301705Šoupová JanaD45B99:00
LPM6900301709Šoupa KarelH45B24:00
4LPM9202887626Kolovský FrantišekH21E100:00
8LPM95027201192Valeš JiříH21E108:00
LPM57502011846Vejvodová MirkaD50B68:00
254LPM96507201819Šiková BarboraD20A7:00
267LPM96517201820Šiková KarolínaD20A33:00
LPM7820995848Suchý PetrH21B109:00
LPM850051151Šilhavý JakubH21B125:00
LPM9451236985Šilhavá LucieT3
357LPM98502082918Kinkorová TerezaD18A113:00
 
 
93LPU OK Lokomotiva Pardubice (100)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
LPU0360219207Fejfarová TerezaD14B32:00
LPU03527203463Koberová KateřinaD14B110:00
LPU03572032180Pušová BáraD14B118:00
LPU03542025372Vodičková JohanaD14B98:00
473LPU0054682622Borovičková ValerieD16A142:00
471LPU01517200905Držková BerenikaD16A138:00
490LPU01572091564Kubíčková IvaD16A176:00
469LPU0057897364Peterová JanaD16A134:00
492LPU00517201814Vojtíšková ViktorieD16A180:00
LPU00502091516Filipová TerezaD16B12:00
365LPU99581006615Kopecká AnnaD18A129:00
371LPU99599102570Waňková MartinaD18A141:00
LPU99522082907Barnetová VeronikaD18B25:00
273LPU96591398998Hančová PetraD20A45:00
277LPU9658434574Chládková SimonaD20A53:00
256LPU97502070818Jansová DoubravkaD20A11:00
259LPU9657887635Kulhavá EliškaD20A17:00
LPU95587200598Doleželová KateřinaD21A120:00
LPU79511271279Klimplová LenkaD21A146:00
LPU8857253357Kolešová HelenaD21A68:00
LPU8654515102Šístková IvetaD21A64:00
LPU81519333Klimplová ZuzanaD21C86:00
LPU8960515036Procházková MichaelaD21C78:00
130LPU7667301173Fenclová MartaD21E176:00
126LPU9457887927Horová PavlaD21E168:00
109LPU9357219279Kulhavá ŠárkaD21E134:00
LPU94562045225Lehárová AlžbětaD21A78:00
102LPU9451940318Procházková KláraD21E120:00
123LPU83577202878Zvěřinová MartinaD21E162:00
LPU75582035734Krpatová ZuzanaD40B74:00
LPU71562049550Pipková TáňaD40B58:00
LPU7158331619Waňková DitaD40B70:00
LPU65539652405Čermáková RenataD45B129:00
LPU69559656Demlová JitkaD45B145:00
LPU68548950Horáková JindraD45B137:00
LPU60529316Knapová IvaD45B123:00
LPU60519237Juračková JanaD50B64:00
LPU5851888601Víchová LadislavaD55B148:00
LPU56549290Novotná JiřinaD60B30:00
LPU4950436429Kellnerová StanislavaD65B102:00
LPU47529247Kubíková KvětaD65B96:00
LPU02092075644Macek OndřejH14B135:00
LPU02037200907Pipek OndřejH14B77:00
LPU03097200595Waněk HubertH14B73:00
428LPU00019884Roudný VáclavH16A165:00
435LPU00027202872Roudný MartinH16A179:00
408LPU00082032380Rusin JanH16A125:00
418LPU00102011790Volák OndřejH16A145:00
320LPU99022070827Fencl JonášH18A132:00
LPU98022025379Žák JanH18B116:00
202LPU96111400447Jurica JanH20A72:00
LPU97072032186Míča TomášH20B156:00
LPU9502887928Deml TomášH21A38:00
LPU87017201198Fiala PetrH21A28:00
LPU73049294Haas KarelH21B73:00
LPU7811920672Kárník JanH21B69:00
LPU86101602619Koleš JanH21C39:00
LPU73087203457Vávra JaroslavH21B85:00
LPU95051602634Waněk AdamH21A50:00
LPU7102301168Filičko MarekH21B35:00
LPU9609887156Kaplan MartinH21C51:00
LPU9110981815Procházka TomášH21C1:00
LPU81069269Šabatka PetrH21B39:00
LPU77152025371Vodička OldřichH21B45:00
LPU9405207824Zelinka JanH21B123:00
13LPU93011080493Čermák JanH21E118:00
LPU8608886290Kafka MilošH21A84:00
41LPU9036551990Kamenický MatějH21E174:00
25LPU9307889299Kubelka TomášH21E142:00
37LPU9113515162Procházka DavidH21E166:00
2LPU8304500288Štěrba ZbyněkH21E96:00
18LPU8208887920Zvěřina PetrH21E128:00
LPU78162025376Václavek JanH35B143:00
LPU73102049532Pipek KamilH40B162:00
LPU69019230Fencl PetrH45B0:00
LPU64017200596Kaplan JanH50B127:00
LPU5905301183Novotný MiroslavH55B55:00
LPU61029277Roudný VáclavH55B1:00
LPU58019228Vícha VladimírH55B59:00
LPU52019260Farář VáclavH60B154:00
LPU54049234Juračka VojtěchH60B130:00
LPU5401301633Klimpl PetrH60B150:00
LPU510151105Knap JanH60B162:00
LPU54089301Štěrba PavelH60B170:00
LPU52069257Třasák MilanH60B146:00
LPU45019256Fridrich JaroslavH70B49:00
LPU10549660Fenclová HanaHDR
LPU07562075619Pipková KarolínaD10N18:00
LPU04012070815Haas FilipH12C140:00
LPU04037200906Krpata MichalH12C146:00
LPU05052045219Šípek OndřejH12C128:00
43LPU9005515166Nožka RadekH21E178:00
LPU07512049541Zitková AndreaD10N22:00
LPU10519211Zitková VeronikaHDR
LPU65042060272Procházka RadekH50B115:00
114LPU93512011864Knapová LenkaD21E144:00
LPU76709281Držková MarkétaD21B12:00
LPU7658889272Švíglerová PavlaD35B46:00
LPU76042073755Držka ŠtěpánH21A120:00
LPU86051403417Lenner MiroslavH21A88:00
 
 
94LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice (17)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
LTP72527202898Riby KateřinaD40B50:00
LTP00517200323Riby RoseD16B22:00
LTP0202897367Riby ThomasP
LTP0702897359Riby PhilipH10C58:00
LTP77587202864Lošťáková IvanaD35B32:00
LTP6501682114Bruner LubošH45B66:00
LTP03507202886Žejdlíková EliškaD14B50:00
LTP99507200332Žejdlíková KarolínaD18B13:00
302LTP98027200336Matějka LukášH18A96:00
LTP01047200331Bílý JakubH16B52:00
LTP680551279Bílý PetrH45B34:00
LTP6710899153Kovář BorisH45B38:00
LTP0650420434Lošťáková SáraD10C84:00
LTP0951682083Lošťáková ElaD10N24:00
LTP61517205026Kovářová AlenaD55B138:00
LTP61027205033Kovář KarelH55B31:00
265LTP97507200344Kovářová LenkaD20A29:00
 
 
95LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
2060203Paurová LenkaT3
 
 
96NPA SK LOB Nová Paka (18)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
NPA51012059741Kalibán JaroslavH60B166:00
NPA01519712Nováková SvětlanaD16B52:00
NPA02019695Satranský MartinP
NPA04019686Fajfer FilipH12C166:00
NPA04029688Choutka MatějH12C156:00
NPA04049693Novák StanislavH12C126:00
NPA04069709Typlt TomášH12C122:00
NPA50012060215Novák KarelH65B83:00
NPA53512060217Kalibánová JiřinaD55B140:00
NPA55522060214Nováková JanaD60B34:00
NPA57547203468Hušková EvaD55B172:00
NPA7502682098Novák JiříH21A94:00
NPA78512070822Pavelcová GabrielaD35B6:00
NPA80019698Antoš FilipH21B115:00
NPA81517201810Píšová MonikaD21C58:00
NPA84019700Bejr ZdeněkT5
NPA90512073708Šmidrkalová MonikaD21B34:00
NPA9151515421Kubátová ZuzkaD21A158:00
 
 
100OKP SK OK 24 Praha (9)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
OKP8901436949Červinka JanH21A44:00
OKP580353558Červinka JaroslavH55B9:00
OKP9000303935Červinka JaroslavH21C23:00
OKP645153525Červinková JitkaD50B42:00
OKP6150303948Jeřábková JanaD55B162:00
OKP695351681Nováková MarieD45B119:00
OKP6500303918Himmel PetrH50B121:00
OKP5600436401Šámal VáclavH60B126:00
OKP6151502090Šámalová HanaD55B154:00
 
 
103OOL SK Haná orienteering (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
OOL89017260029Kala MatějT5
 
 
106OSN SK Orientační sporty Nové Měst (20)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
OSN897252144Wurzelová HanaD21A86:00
OSN75577205038Nechanická DanielaD40B66:00
464OSN00507203324Nechanická KláraD16A124:00
OSN0200436433Nechanický JanH14B117:00
OSN72097205006Nechanický PavelH40B146:00
OSN855552142Voráčková LenkaD21A134:00
OSN69559690219Kamenická LenkaD40B48:00
OSN60049601003Kamenický RadanH55B57:00
OSN088851990Kamenická Tereza EsterHDR
OSN9549551995Kamenický JeronýmH21A78:00
OSN93399930517Kamenický TobiášH21B93:00
269OSN9696981804Vališová MartinaD20A37:00
OSN00557203325Stoklasová DanielaD16B32:00
OSN04542080908Stoklasová ZuzanaD12C64:00
OSN75009306Stoklasa RadekH40B150:00
OSN71181398988Zrník TomášH45B6:00
461OSN0099416210Zrníková AdélaD16A118:00
OSN06069579Zrník TomášH10C54:00
OSN690051991Mareček PetrH45B76:00
OSN02017205032Mareček ŠimonH14B53:00
 
 
107MAS KČT Aš (5)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
MAS55017003021Pilař KarelH60B134:00
MAS0100301512Černý JanH16B74:00
MAS68002026166Kovář JindřichH45B12:00
MAS9853416189Pelcová TerezaD18B19:00
MAS54017885Hájek JanH60B164:00
 
 
108MBM O-mikron (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
MBM8740232019Zelinka JiříH21A144:00
MBM84487200320Suchomel VítH21B129:00
 
 
109MFP VŠSK MFF UK Praha (8)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
MFP6700443068Siegl RomanH45B22:00
MFP7050443075Sieglová DagmarD45B83:00
MFP7651682683Šimšová JanaD21A82:00
MFP0150428243Šimšová BarboraD16B38:00
MFP0551428269Šimšová PavlaD12C94:00
MFP710051712Šimša JaromírH45B26:00
MFP6950410387Pelikánová LucieT3
MFP0050428223Pelikánová MášaD16B42:00
 
 
113MLA MLOK Mariánské Lázně (8)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
MLA6901301466Černý LiborT5
MLA02512073702Černá KateřinaD14B78:00
MLA0501301443Černý JonášH12C138:00
MLA54517884Opavová StanislavaD60B42:00
MLA44017882Fišák JanH70B33:00
MLA58017880Milota JosefH55B11:00
MLA420151611Sklenář JanH70B47:00
MLA6258416175Sklenářová JanaD50B44:00
 
 
115NEJ TJ Jiskra Nejdek (13)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
NEJ98002067347Zieba JakubH18B90:00
NEJ01012096220Newiak NickH16B24:00
460NEJ01512035737Tokárová ReginaD16A116:00
475NEJ01502056275Nádeníčková PavlaD16A146:00
NEJ02502067349Marešová KláraD14B4:00
NEJ03002049567Tokár RadimH14B163:00
NEJ03502035733Nádeníčková IvaD14B108:00
NEJ04502056284Ziebová VeronikaD12C86:00
NEJ7300301416Mareš AlexanderH40B130:00
NEJ7450232207Marešová MarcelaD40B76:00
NEJ69502067965Tokárová ReginaD45B127:00
NEJ6500232206Zieba JaroslavT3
NEJ410049619Frey JaromírH75B47:00
 
 
120PCB SKP České Budějovice (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
PCB590151406Blabla ZdeněkH55B19:00
 
 
121PEN OK RECO Sport (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
PEN620049998Vydra PavelH50B71:00
PEN6350232387Kábrtová IvaD50B62:00
 
 
123PGP SK Praga (66)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
PGP3800682666Attl VladimírH75B51:00
PGP8206886265Procházka JanH21A30:00
366PGP99547201197Sieglová EliškaD18A131:00
405PGP01047201196Siegl MatyášH16A119:00
PGP98047201194Hasal MartinH18B128:00
337PGP98099200533Bartoš VojtěchH18A166:00
PGP7506682686Pokorný OndřejH21A18:00
PGP756251638Pokorná MagdalénaD35B40:00
PGP0350899177Pokorná LindaD14B42:00
PGP0552682654Pokorná NelaD12C74:00
352PGP9950331147Hrabánková ZuzanaD18A103:00
PGP74059767Komín DavidH21B53:00
PGP405051698Haňkovská JanaD70B112:00
PGP590052103Grivalský MichalH55B7:00
32PGP8610887941Flašar JanH21E156:00
PGP72032460Baldrian PetrH40B126:00
PGP03092090836Šimša MartinH14B159:00
PGP95037203462Veselý JakubH21A72:00
30PGP8700515161Sysel CtiborH21E152:00
PGP82542080966Bozděchová LenkaD21A50:00
PGP8302515038Sysel OndřejH21B83:00
PGP885253556Jirásková KateřinaD21A102:00
PGP645053567Smolková AlenaD40B110:00
PGP6401515464Janovský TomášH21A62:00
PGP8556995832Matějů MartinaD21A130:00
PGP7601682623Matějů LubošT5
101PGP9056682103Jakobová AdélkaD21E118:00
PGP71067201200Janas PetrH21B25:00
PGP02002060249Janas PetrH14B33:00
PGP0404443090Janas AdamH12C124:00
PGP7152446439Janasová BarboraP
PGP47502067222Kubátová MiladaD65B106:00
219PGP9601502088Landovský JakubH20A106:00
260PGP96507003042Kožinová ZuzanaD20A19:00
PGP03007260011Kožina ŠtěpánH14B59:00
PGP6651502089Kožinová JanaD21A170:00
PGP80098009Voráček MichalH21B7:00
PGP905351658Ježková DominikaD21A152:00
PGP635251660Ježková ReginaD50B46:00
275PGP9654232050Hrabánková KláraD20A49:00
383PGP9850981838Janovská KateřinaD18A165:00
407PGP0101887632Janovský TomášH16A123:00
PGP73551470169Janovská PetraD21A114:00
PGP735051555Ptáčková KateřinaD40B128:00
PGP075051639Ptáčková HanaD10N20:00
PGP055151666Ptáčková VeronikaD12C96:00
PGP98087202855Novák AlešH18B110:00
251PGP96562035163Lavičková MichaelaD20A1:00
PGP93507200338Kožinová AnnaD21A66:00
279PGP97567202891Veljačiková HanaD20A57:00
PGP90558780Bialožytová TerezaD21A56:00
PGP97017200334Čermák AdamH20B142:00
211PGP97052080959Werner MichalH20A90:00
PGP58502080958Zelená MarkétaD50B40:00
PGP08002067935Šimerka OndřejH10C62:00
PGP0407682658Šimerka JakubP
PGP7551682094Šimerková OlgaD35B16:00
PGP08502067959Malečková PavlínaD10C60:00
PGP05502067999Malečková HanaD12C68:00
PGP75592067949Malečková IvaT3
PGP630151631Přibík JanH50B97:00
PGP0651301617Přibíková AgátaD10N16:00
PGP7256301618Přibíková MonikaD40B56:00
PGP9955443101Škarková KateřinaD18B17:00
42PGP84091406172Šedivý JanH21E176:00
PGP6250232184Hrabánková IlonaT3
 
 
124PHK OK 99 Hradec Králové (73)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
PHK0777405952Novotná VendulaD10C66:00
PHK0450362000Chvátilová JohanaD14B104:00
PHK0351336788Besedová KatkaD14B100:00
PHK03532087682Horáková VeronikaD14B26:00
PHK02558623000Vandasová AdélaD14B40:00
PHK00512075681Hápová PetraD16B24:00
360PHK9951682365Chaloupská BarboraD18A119:00
379PHK99992075609Kubíčková JanaD18A157:00
PHK9955682637Kubíčková KateřinaD18B43:00
257PHK96661406191Koderičová TerezaD20A13:00
280PHK97511398990Novotná KláraD20A59:00
263PHK9653224885Šádková MartinaD20A25:00
PHK86519088Tihonová MartinaD21A90:00
PHK91541008144Valešová JanaD21A136:00
PHK80559448Vítková LucieD21A150:00
PHK87537260024Balcarová JanaD21B26:00
PHK80549416Melounková LucieD21B30:00
PHK8255416264Novotná MartinaD21C60:00
125PHK89511700076Čepová DanielaD21E166:00
PHK7051682334Chaloupská PavlínaD40B126:00
PHK74509430Chvátilová PavlínaD40B92:00
PHK66514146Novotná PetraD40B82:00
PHK74569431Samková RenátaD40B118:00
PHK67569833Kavalírová KateřinaD45B151:00
PHK56519401Běhounová JiřinaD50B38:00
PHK6354219239Novotná IvanaD50B50:00
PHK5951253368Panchártková JitkaD55B152:00
PHK53519371Jiranová AlenaD60B46:00
PHK07012088727Horák FilipH10N52:00
PHK05012017670Háp MatějH12C136:00
PHK05002035735Pompach LukášH12C176:00
PHK0302682336Chaloupský JakubH14B145:00
409PHK01012058465Metelka OndřejH16A127:00
PHK00011413977Samek TomášH16B76:00
340PHK9800681889Bendák JanH18A172:00
332PHK99082035744Chvátil ŠimonH18A156:00
316PHK99017202866Kavalír JáchymH18A124:00
216PHK96012045215Mašata MatějH20A100:00
PHK87017203469Justa PavelH21B55:00
PHK76059399Kadeřávek PetrH21A142:00
PHK7901515420Losman PetrH21A148:00
PHK81019410Novotný TomášH21B5:00
PHK79052078454Tihon MichalH21A0:00
PHK85051602626Veselý OndřejH21C37:00
PHK9110553448Azeb KarimH21A104:00
PHK8602995886Balcar AlešH21A40:00
1PHK9104553445Kamenický JakubH21E94:00
PHK8802553446Panchártek JanH21A4:00
PHK76019797Vítek PetrH21A108:00
PHK9001886259Zelenka TomášH21A116:00
PHK7200336717Chvátil JiříH40B134:00
PHK7103682359Chaloupský DavidH45B90:00
PHK70032017671Faltejsek PavelH45B60:00
PHK71019395Háp PavelH45B40:00
PHK65039650526Kavalír KarelH45B86:00
PHK65022045248Novotný MilanH45B80:00
PHK64012059745Hlaváček LubomírH50B107:00
PHK57019400Běhoun PavelH55B61:00
PHK57029402Dušátko PetrH55B65:00
PHK52019453Vondrouš JaroslavH60B158:00
PHK38019005137Mikulecký JanH75B53:00
PHK38029422Novotný PetrH75B57:00
PHK09012060279Novotný VítHDR
305PHK98059110998Vandas DanielH18A102:00
PHK7107515050Mašata RomanH35B141:00
40PHK9101553441Kubát PavelH21E172:00
PHK6601232255Kamenický JanH45B2:00
PHK69502035720Kavalírová ZuzanaD45B159:00
PHK99002075657Kučera KryšpínH18B104:00
PHK06519424Kučerová Amálie EvelínaD10C78:00
PHK0100336757Kučera JanH16B12:00
PHK79032027202Potůček MichalH21C3:00
PHK8855981820Azebová NinaD21A144:00
 
 
128PUL OOB USK Slavie Ústí n.L. (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
PUL4200205614Novotný FrantišekH70B43:00
 
 
130PVP VSS Přírodověda Praha (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
PVP72002087658Ptáček JanH40B176:00
 
 
131PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (10)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
PZR9951439123Nechutová AnetaD18B23:00
PZR48002023807Kříž PavelH65B69:00
PZR50512023804Křížová ZdenkaD65B98:00
PZR441751994Pospíšil JaromírH70B45:00
PZR56547205030Rosecká AlenaD55B142:00
PZR01522088199Polanská NellyD16B48:00
PZR01022052352Poláček TomášH16B72:00
PZR02022087700Kopecký JanH14B155:00
PZR03511400419Sobotková KláraD14B20:00
PZR6106232492Skryja BořivojH55B35:00
 
 
133RBK SK Radioklub Blansko (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
RBK8605515193Henek MichalH21A134:00
RBK8151981818Kozumplíková AliceD21B36:00
 
 
134ROU SKOB Roudnice nad Labem (5)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
ROU04512080901Černá EmaD14B60:00
433ROU00012075666Buk PetrH16A175:00
ROU96012075669Buk MichalH20B150:00
ROU7150331208Buková JanaT3
ROU75052085613Černý MichalT3
 
 
136ROZ OK Roztoky (7)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
ROZ99517205027Voltrová AlenaD18B9:00
ROZ9752438639Voltrová HanaD20B124:00
ROZ6150438643Voltrová SvatavaD55B164:00
Budinská AlenaT3
438638Blastik ZsófiaT3
ROZ7350207856Jírová MonikaP
ROZ69002051487Šimík DanielH21C45:00
 
 
137RUZ TJ Růžená (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
RUZ030149887Jelínek KryštofH14B55:00
RUZ0251232331Jelínková AdélaT3
RUZ0500232335Jelínek FilipH12C168:00
 
 
140SCP OK Sparta Praha (20)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SCP5200500289Přeček ZdeněkH21C35:00
SCP5450336750Zavadilová NaďaD60B48:00
SCP06001007532Kuc DavidH10C70:00
SCP0400682668Kuc RadimH12C164:00
SCP460052299Novák MilošH70B59:00
SCP520152111Hojný OldřichH60B152:00
SCP695052114Tloušťová EvaD45B93:00
SCP555052760Jahnová HelenaD60B40:00
SCP75071406141Šístek DanielH21B41:00
SCP5900682630Kavka JiříH55B13:00
SCP6150446418Kavková DanaD55B166:00
SCP4500443066Rakovec MilošH70B51:00
SCP47007206545Buriánek JaromírH65B67:00
SCP60011413715Hošek LadislavH55B5:00
SCP74007200592Bašus PetrH21A12:00
SCP79507260005Hojná SilvieD21A110:00
SCP62002800319Veljačik PavelH50B111:00
SCP90502088205Černá EliškaD21C70:00
SCP6802Apeltauer MilanH45B4:00
SCP5500682101Jahn PavelT3
 
 
142SHK OK Slavia Hradec Králové (25)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SHK04502025341Kroniková SylvieD14B14:00
SHK03512049543Suchá SimonaD14B94:00
SHK03507206547Thýnová MartinaD14B46:00
SHK02512049526Raková PetraD14B120:00
SHK0250410360Holečková PetraD14B112:00
SHK01502017683Kroniková ŠtěpánkaD16B56:00
488SHK00512032191Thýnová NikolaD16A172:00
SHK01512049549Zimová BarboraD16B46:00
380SHK99522032162Malinová ApolenaD18A159:00
362SHK99517205002Větříčková AndreaD18A123:00
274SHK97557205001Červená AdélaD20A47:00
278SHK96509472Myslivcová MarkétaD20A55:00
SHK04042073723Černík AdamH14B149:00
SHK04031400421Dohnálek TomášH14B139:00
SHK04002049527Rak TomášH14B123:00
SHK03052088201Fábera DavidH14B63:00
SHK03039828Tichý LubomírH14B113:00
SHK010151179Langr JanH16B44:00
SHK00007300181Tichý RadomírH16B56:00
322SHK98031400436Pek DanielH18A136:00
333SHK98017202576Gebrt JanH18A158:00
226SHK97011396847Netuka VojtěchH20A120:00
SHK77049101117Slovák MiroslavH35B133:00
SHK40019103Máslo MiroslavP
SHK01007207030Porkert JanH16B48:00
 
 
145SJC Sportcentrum Jičín (31)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SJC87658946Setínková EvaD21A164:00
SJC02522056293Janků AnnaD14B116:00
SJC02512056290Kuchařová RozálieD14B64:00
476SJC01512056270Vejražková RózaD16A148:00
463SJC01532059737Kochová AnnaD16A122:00
SJC01562075653Matějková BarboraD16B44:00
353SJC99512056287Zlámalová NikolaD18A105:00
SJC8451981842Tomešová DanielaD21B10:00
SJC77522020719Kazdová JanaD21C74:00
SJC89512102079Soukupová LucieD21A168:00
SJC72532102083Hanušová ZdenaD40B42:00
SJC66579932Zalabová MartinaD50B20:00
SJC61519908Benešová IvaD55B132:00
SJC02022056295Tuma MatějH14B173:00
429SJC01017839783Zalaba TomášH16A167:00
SJC98022060206Doležal VítH18B132:00
220SJC97032045221Zikmund ZdeněkH20A108:00
SJC96032053542Zlámal DavidH20B146:00
SJC80064298Kazda JiříH21A122:00
17SJC8703886513Beneš JanH21E126:00
SJC7531896967Tomeš PetrH40B148:00
SJC73057090004Tuma JaroslavH40B178:00
SJC58019907Beneš JosefH55B15:00
SJC1000Havelka PepčaHDR
SJC8203515133Lepšík PetrH21C31:00
SJC36019005225Havlík JaroslavH75B55:00
SJC87024286Holas ŠtěpánH21C17:00
SJC81047201777Kovář MiroslavH21A100:00
SJC87592067255Zamrzlová EvaD21B14:00
SJC88017106922Špicar PetrT5
119SJC8156500266Šafka Brožková DanaD21E154:00
 
 
146SJH SJH Jindřichův Hradec (25)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SJH6101331118Romanovský AloisH55B33:00
SJH9352553458Šrámková MichaelaD21A172:00
SJH9852331328Hojná DominikaD18B31:00
477SJH0052442882Hojná EliškaD16A150:00
SJH0301443062Hojný JáchymH14B35:00
SJH7001336767Beneš JanH45B48:00
SJH70519101672Benešová IvaD45B131:00
SJH9451920682Benešová JanaD21A72:00
SJH0651553451Benešová MichaelaD10C64:00
SJH42019200531Gřunděl IvanH70B53:00
SJH7402331394Blažek PetrH40B158:00
SJH02522051486Blažková KateřinaD14B88:00
SJH0551206416Blažková VeronikaD12C98:00
SJH7101442847Veselý OldřichH40B124:00
SJH0352442866Veselá AnetaD14B70:00
404SJH0001442888Veselý VojtěchH16A117:00
SJH02512800337Kinštová TerezaD14B16:00
SJH7702981817Komárek ArnoštH21B17:00
SJH0453426377Komárková JindraD12C60:00
SJH0751232404Komárková ZbyňkaD10C70:00
SJH0302436440Pobuda VojtěchH14B71:00
SJH7403442870Pobuda MichalH40B174:00
SJH7002995874Hojný JaroslavT5
SJH69512090840Hojná TerezaT5
SJH0003436434Koudelka TomášH16B54:00
 
 
147SJI OK Jihlava (24)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SJI7823888644Prošek MichalH35B139:00
SJI62076607Bořil PetrH50B117:00
SJI8309301273Jirků RomanH21B137:00
SJI83062073707Kadlec JanH21B127:00
223SJI97007200584Bořil JanH20A114:00
414SJI00012075680Čech PetrH16A137:00
205SJI96017003044Čech JanH20A78:00
382SJI98522058511Čechová TerezaD18A163:00
SJI9801219260Foltýn TomášH18B138:00
485SJI00517205966Foltýnová EvaD16A166:00
214SJI97027200599Frýba DominikH20A96:00
321SJI99037200364Kafka MatějH18A134:00
SJI9501682090Koumar FrantišekH21B117:00
SJI630153631Petráček AlešH50B95:00
SJI9851336763Petráčková KristýnaD18B7:00
36SJI7313500580Prášil MarekH21E164:00
326SJI99022045309Šenkýř MatějH18A144:00
SJI02002080961Tkáč JurajH14B31:00
SJI6901219243Vacek MilanH45B88:00
212SJI96027200366Vacek VojtěchH20A92:00
SJI9854336765Vacková AnnaD18B41:00
SJI030151770Venhoda MatějH14B137:00
SJI71047206548Venhoda MilanH40B132:00
SJI01012061788Záboj PetrH16B26:00
 
 
151SKV TJ Slovan Karlovy Vary (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SKV6751331089Kubínová JanaD45B135:00
SKV6551236486Žandová MarieD45B141:00
 
 
152SLA SKOB Slaný (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SLA47008806Švec ZdeněkH65B103:00
SLA6200345950Malec JaroslavH50B129:00
 
 
153SLP OOB Slavia Praha (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SLP445151550Zmeková MílaD70B114:00
 
 
156SNA TJ START Náchod (10)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SNA71059626Doucha JiříH21B19:00
SNA71559606Douchová JaroslavaD45B161:00
SNA05019636Doucha MartinH12C180:00
SNA08019616Doucha TomášHDR
SNA82552085610Hančová MarieD21A174:00
SNA72019614Sokolář ZdeněkH40B118:00
SNA5702232953Zákravský ZdeněkH55B39:00
SNA5701416261Hnyk PetrH55B43:00
SNA45019610Sokolář ZdeněkH70B39:00
SNA63019629Imlauf MartinH50B91:00
 
 
158SOP OOB TJ Slezan Opava (5)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
482SOP0050515149Hájková LenkaD16A160:00
478SOP01517204985Poláková LenkaD16A152:00
336SOP9901253106Procházka ZdeněkH18A164:00
374SOP99512061783Poláková TerezaD18A147:00
SOP93528726Svobodová KláraD21C66:00
 
 
159SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. (22)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
SRK47029798Hrobař RudolfH65B57:00
SRK5701681857Kulhavý JosefH55B29:00
SRK67512045240Kulhavá JarmilaD40B94:00
SRK67527207351Kosová MichaelaD45B109:00
SRK7001301158Locker MartinH45B14:00
SRK72519801Lockerová MilenaT3
SRK73732096120Filipová IvanaD40B124:00
SRK75017204489Šklíba JanH35B125:00
SRK76517204991Šklíbová JanaD35B30:00
SRK93519536Peremská DanaD21C80:00
SRK97019814Pokorný DavidH20B148:00
SRK98022017682Locker TomášH18B114:00
SRK99007201758Šklíba MichalH18B96:00
315SRK99047205561Šabata MilanH18A122:00
SRK0103682693Paleček OndřejH16B40:00
483SRK01517207356Kosová TerezaD16A162:00
467SRK01537203465Šklíbová VeronikaD16A130:00
SRK0200405991Locker DanielH14B153:00
SRK02019496Zemánek MikulášH14B105:00
SRK0300416342Flegl MartinH14B97:00
SRK03042027201Šípek StanislavH14B51:00
SRK02022070826Šabata RadekH14B115:00
 
 
161SSU SK Severka Šumperk (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
20SSU88021007536Poklop MartinH21E132:00
 
 
162STB TJ Stadion Nový Bor (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
STB5701682361Ludvík PetrH55B3:00
491STB01997205007Dolejší KateřinaD16A178:00
STB7499434839Dolejší LenkaD40B86:00
 
 
163STE SK SKI-OB Šternberk (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
430STE00007202871Jirka MikulášH16A169:00
417STE00072032171Bořánek MichalH16A143:00
STE58091401181Václavek TomášH21B147:00
 
 
164STH SK Studenec (20)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
STH7501425587Puš RomanH40B96:00
STH78019090Junek PetrH35B131:00
STH10017756777Junek ŠimonHDR
STH08011302784Junek MatoušHDR
STH7451220254Junková PetraT3
STH55019200530Junek PetrH60B148:00
369STH99587201776Kalenská DominikaD18A137:00
STH99537201754Urbanová MarkétaD18B35:00
STH990251111Vydra MartinH18B130:00
STH9801331426Kalenský AlešH18B124:00
STH920449362Charvát JiříH21C25:00
STH74017203467Chrást TomášH40B144:00
STH00517204974Hrnčířová MagdaD16B28:00
STH0104303925Mühlbach AlešH16B30:00
STH02057204987Link LukášH14B119:00
STH0351425585Hrnčířová IvanaD14B48:00
STH02517201779Chrástová TerezaD14B44:00
STH02027201763Štefan VítH14B129:00
STH73517204984Junková KateřinaD40B62:00
STH9402410774Kučera TomášH21B51:00
 
 
168TAP KOB TRETRA Praha (32)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
208TAP97027779702Vlášek JakubH20A84:00
TAP99027207353Sladkovský JaromírH18B120:00
TAP0103981814Longin JanH16B16:00
470TAP0051361961Dědková TeodoraD16A136:00
TAP9805442886Ransdorf JakubH18B140:00
TAP01007201203Měšťan OndřejH16B28:00
TAP71522081352Melišíková RadkaD35B38:00
TAP02002080913Melišík MartinH14B101:00
TAP05022081357Melišík JanH12C142:00
261TAP9755442851Šimůnková GabrielaD20A21:00
TAP9052232158Tihonová HanaD21A92:00
TAP9053416010Zamazalová KateřinaD21A148:00
TAP0452Bulířová EmaD14B12:00
TAP0850Bulířová ŽofieD10C72:00
TAP9602442860Janáč VašekH20B144:00
TAP5501232177Fiala ZdeněkH60B180:00
TAP5802682651Hejtmánek VladimírH55B21:00
TAP545253641Hejtmánková AlenaD60B52:00
TAP9054361934Zajícová MarkétaD21C84:00
TAP01532099481Rosendorfová LenkaD16B6:00
TAP9703442844Valach MarekH21C13:00
TAP8902887637Černý MartinH21B107:00
TAP69502092376Úlehlová MonikaD45B113:00
TAP05042092402Sork DominikH12C174:00
TAP81532092438Znamenáčková HelenaD21A60:00
TAP9251232132Hermannová AnnaD21A160:00
TAP8610515469Zajíc VítězslavH21A80:00
TAP0150416009Halamová BarboraD16B26:00
TAP85117778511Makovský JakubH21A76:00
TAP8808515433Hodek MichalH21B119:00
TAP00012067986Dědek MatějH16B8:00
TAP04002075696Tůma ŠimonH14B95:00
 
 
169TBM KOS TJ Tesla Brno (17)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
434TBM01032042517Kligl RadimH16A177:00
TBM696949412Grycová JanaD45B115:00
377TBM98599988889Grycová VeronikaD18A153:00
487TBM00589101109Grycová KateřinaD16A170:00
412TBM00107201210Sedlář JanH16A133:00
TBM611653247Hlaváč JiříH21B81:00
462TBM0199515497Hlaváčová AnežkaD16A120:00
TBM722753242Milán PavelH35B103:00
TBM0411888640Milán JakubH14B41:00
410TBM01117070007Milán TomášH16A129:00
TBM7475443078Milánová JindřiškaD35B10:00
472TBM01519101707Korpasová LucieD16A140:00
421TBM0106995867Gryc VojtěchH16A151:00
TBM725849656Hlaváčová ŠárkaD40B30:00
117TBM7952515006Kozáková ZdenkaD21E150:00
31TBM8201515009Kozák OsvaldH21E154:00
TBM00037204496Rajnoha DavidH16B46:00
 
 
171TEH Sokol Tehov (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
TEH575151398Sládková EvaD50B66:00
 
 
174TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (37)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
TJN5101416833Böhm KarelH60B144:00
TJN5450232515Böhmová EvaD60B36:00
TJN98042027208Janeček MirekH18B98:00
TJN6150425590Jermanová EvaD50B26:00
TJN98022027247Michek DavidH18B88:00
TJN00062069092Nagy JosefH16B70:00
TJN7002232502Novotný DušanH45B50:00
342TJN9901232325Novotný MarekH18A176:00
TJN56048260Novotný OtakarH55B23:00
TJN6802232256Posselt MartinH45B92:00
TJN95019102087Posselt MartinH21C27:00
TJN7050410359Posseltová RomanaD45B111:00
TJN92529102088Posseltová TerezaD21B22:00
TJN6301416828Schindler JiříH50B73:00
TJN8700886714Strachota PetrH21B135:00
TJN00012025357Šmaus AntonínH16B82:00
TJN62498270Šmaus IvanH50B87:00
213TJN97002067320Šmaus JanH20A94:00
TJN75137300183Štembera JanH21C11:00
TJN98512800348Štemberová NatálieD21B2:00
TJN60522027204Večeřová IvanaD55B136:00
TJN59018255Zuzánek ZdeněkH40B98:00
TJN60518256Zuzánková RůženaD45B89:00
431TJN01062080828Adamec MartinH16A171:00
TJN01051398985Budský OndřejH16B60:00
TJN03002027224Dejnožka VojtěchH14B133:00
TJN08079933222Langer LukášHDR
TJN01522056303Mašínová AnnaD16B30:00
TJN02562069091Nedomlelová LucieD14B72:00
TJN70007750Rydl JiříH45B8:00
TJN68507726Rydlová MagdaD45B147:00
486TJN01512035701Rydlová AdélaD16A168:00
TJN02512035725Rydlová MagdalénaD14B56:00
TJN01532053560Šklíbová MíšaD16B20:00
TJN04012027207Tkáč MatějH14B109:00
TJN03501398987Vitebská EliškaD14B36:00
TJN03021398971Vitebský LukášH14B127:00
 
 
175TJP TJ Sokol Troja (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
TJP49008861Peterka FrantišekH65B55:00
 
 
177TRI TJ TŽ Třinec (12)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
422TRI00022060277Filipek SebastianH16A153:00
456TRI00547205020Bruková MagdaD16A108:00
406TRI01017200589Kovařík MartinH16A121:00
311TRI99022073752Holesz SebastianH18A114:00
385TRI98527207348Liberdová JanaD18A169:00
378TRI985053280Szarzecová LucieD18A155:00
308TRI98011400410Cienciala JanH18A108:00
271TRI97502060276Argalášová KateřinaD20A41:00
281TRI96562073724Sabelová MarkétaD20A61:00
5TRI9301887630Argaláš MichalH21E102:00
39TRI9103920676Kantor OndřejH21E170:00
TRI68502073677Argalášová GabrielaD45B125:00
 
 
179TTR OOB Třebíč (8)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
TTR085249689Nešporová TerezieD10N28:00
TTR0101416215Nešpor JanH16B20:00
TTR01022800321Cícha MatějH16B42:00
TTR6101995847Nešpor JanH55B49:00
TTR035152239Nešporová MarieD14B28:00
TTR725152242Nešporová MarieD40B38:00
TTR050252239Nešpor JiříH12C144:00
TTR8801515502Fiala MartinH21B11:00
 
 
180TUR OOB TJ Turnov (32)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
TUR480151816Jakubec JindřichH65B71:00
TUR890051225Schulhof JanH21A10:00
258TUR97511403419Linková AlenaD20A15:00
TUR02522035709Pekařová JanaD14B58:00
282TUR97531403414Roškotová LucieD20A63:00
361TUR99997202880Sokolářová ŠárkaD18A121:00
38TUR8801995821Hradec PavelH21E168:00
TUR8402887618Brož MarekH21B13:00
313TUR9901888618Karatsiolis KryštofH18A118:00
TUR90027003032Hyka JanH21C21:00
21TUR87007092626Luštický MartinH21E134:00
344TUR99047201809Thoř TomášH18A180:00
116TUR8650876522Krafková LucieD21E148:00
221TUR97019101181Wolf FilipH20A110:00
372TUR99527206529Thořová MarkétaD18A143:00
128TUR8153515086Omová MichaelaD21E172:00
9TUR9100515499Wolf DanielH21E110:00
TUR99518223Nejezchlebová MartinaD18B21:00
TUR84011840303Váňa MartinH21A98:00
TUR51502025351Omová JanaD65B104:00
TUR51021511127Provazník JiříH65B93:00
27TUR76037677777Baier MartinH21E146:00
TUR8702515047Vlček MartinH21A132:00
TUR87508221Jirků MartinaD21C94:00
TUR8501515048Holas OndřejH21A46:00
TUR685051809Linková IvaD45B107:00
TUR02512032102Linková LucieD14B8:00
TUR58038220Konopáč JiříH55B69:00
35TUR95029001001Horák PatrikH21E162:00
TUR56508208Konopáčová JanaD60B20:00
TUR8406515082Kořínek JindřichH21A92:00
252TUR97581621997Müller DorotheaD20A3:00
 
 
181TUV SOK TJ Turnov (6)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
TUV025251808Šritrová LenkaD14B76:00
TUV6802232388Šritr MartinH45B58:00
TUV46017770011Gurka JiříH60B172:00
TUV74028322Kvapil PetrH40B94:00
TUV0999411591Kvapilová KristýnaHDR
TUV47018323Pospíšil JiříH65B105:00
 
 
183TZL SKOB Zlín (23)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
TZL792052220Beran PavelH21C49:00
TZL85532083393Beranová KristínaD21C72:00
TZL1301Beran MatoušHDR
TZL69151400443Podmolík TomášH21B23:00
TZL71551400448Podmolíková DagmarD21A98:00
432TZL00017203464Podmolík JonášH16A173:00
210TZL9703889320Mikel DavidH20A88:00
206TZL97017203466Podmolík JosefH20A80:00
451TZL00587203458Kundratová LucieD16A102:00
338TZL99019200524Láznička VáclavH18A168:00
6TZL9101887934Nečas JiříH21E104:00
272TZL97537204981Kavánková IvaD20A43:00
TZL860353362Přibyl BronislavH21A106:00
TZL94537170894Jeřábková JitkaD21A140:00
306TZL98012025335Šiška PetrH18A104:00
11TZL8508995797Dlabaja ŠtěpánH21E114:00
TZL8001515192Novotný JiříH21B43:00
276TZL97542032161Chovancová ZuzanaD20A51:00
TZL80022084933Slováček TomášH21A54:00
351TZL99512091555Tichá VeronikaD18A101:00
TZL9308886701Kašpar MichalH21A16:00
479TZL00517200901Nešporová AlžbětaD16A154:00
TZL860152340Polášek JanH21A82:00
 
 
185UOL SOB Olomouc (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
327UOL9919682370Horčička VítH18A146:00
375UOL99502059758Janošíkova TerezaD18A149:00
 
 
187VAM OOB Vamberk (5)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
VAM75012049538Műller KamilH40B156:00
VAM64529678Veverková YvetaD45B149:00
VAM72502053570Vandasová MarkétaD40B84:00
VAM64511416361Klapalová JanaD45B79:00
VAM62519676Smutná JanaD45B153:00
 
 
188VBM VSK Mendelu Brno (5)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
VBM70797201756Hiršová MarcelaD45B87:00
VBM6655995888Chroustová PetraD50B36:00
VBM80022011839Henek VladanH21A48:00
VBM8801866998Bravený AdamH21B111:00
VBM60007201772Hirš LiborH55B45:00
 
 
189VCB OB České Budějovice (6)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
VCB560153728Hejzlar JosefH60B178:00
VCB565153725Hejzlarová VladimíraD60B50:00
VCB65028044Teringl RadekH21C9:00
VCB0702232980Teringl VojtěchH10C74:00
VCB0451232975Teringlová VendulaD12C72:00
VCB785152113Teringlová MartinaD35B44:00
 
 
191VIC OB Vizovice (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
VIC68082451515Gola MiroslavH45B74:00
459VIC01627201818Golová TerezaD16A114:00
 
 
194VLI Slavia Liberec orienteering (21)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
VLI7309500568Bednařík AlešT3
VLI05092049579Bednařík VilémH12C132:00
VLI03599201326Bednaříková EmmaD14B66:00
VLI73007999888Martan JiříH21B63:00
VLI02522043603Martanová ElinD14B62:00
VLI05552043610Martanová LeaD14B22:00
VLI52019005174Hickethier ManfredH60B176:00
VLI770753226Habán IvoH21B97:00
VLI74511400433Podrábská MarieD40B60:00
VLI4900253372Ježek LadislavH65B65:00
VLI02512078462Podrábská MarieD14B6:00
VLI04512078460Podrábská AlžbětaD12C76:00
VLI8054336783Matějů KateřinaD35B36:00
VLI7702887154Matějů MichalH21A150:00
VLI89011969696Kobr TomášH21A26:00
VLI51011302773Přinda OldřichH65B91:00
VLI50002080998Horáček MiroslavH65B95:00
VLI49502080918Horáčková StanislavaD65B110:00
VLI7051416258Procházková AlexandraD45B81:00
VLI6900301152Řezáč PavelH45B32:00
3VLI88001302790Škoda JakubH21E98:00
 
 
196VPM KOS Slavia VŠ Plzeň (21)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
VPM02042042518Richtr LukášH14B171:00
VPM0451331467Richtrová KamilaD14B68:00
VPM98532031356Kroupová EliškaD18B5:00
VPM97522042510Obytová KateřinaD20B126:00
VPM8449995860Bouchal JiříH21A124:00
VPM8787995858Bouchalová VendulaD21A96:00
VPM97532060399Šafrhansová LucieD20B122:00
VPM63012092431Kurz ZdeněkH50B77:00
VPM02082087683Kurz ŠimonH14B107:00
VPM05031400429Kurz OndřejH14B79:00
VPM69012060391Hasman JanH45B64:00
415VPM00022042514Hasman OndřejH16A139:00
VPM75512060390Hasmanová LenkaD35B42:00
VPM660151686Richtr AlešH50B83:00
VPM7451331267Richtrová LucieD40B108:00
VPM03012060398Šauli FilipH14B167:00
VPM78522060395Šauli IvaD35B24:00
427VPM00012060400Hašek JanH16A163:00
VPM04562060388Šauli KateřinaD12C84:00
VPM6801886260Staněk RostislavH45B16:00
VPM01532035165Staňková MarkétaD16B0:00
 
 
198VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí (38)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
VRL7452515185Randáková HelenaD21A162:00
VRL0452425599Randáková AdélaD12C70:00
VRL0252416271Randáková AlžbětaD14B52:00
VRL50022096242Farář JaroslavH65B77:00
VRL09529246Hančová KarolínaD10N10:00
VRL7052206480Hančová AliceD45B103:00
VRL76012017664Kutlvašr RudaH40B102:00
VRL09512096243Kutlvašrová PavlaHDR
VRL77522060275Kutlvašrová VlaďkaD35B14:00
335VRL98022025354Starý OndraH18A162:00
VRL7153438036Pilná LibušeD40B52:00
VRL03512096240Pilná NatálieD14B74:00
VRL54518954Nýdrlová EvaD55B160:00
356VRL99552032127Matoušová KateřinaD18A111:00
VRL49012096237Knobloch JindřichH65B59:00
VRL72018972Cupák JiříH21C53:00
VRL8001981811Hanč PetrH21B59:00
VRL50019001Štregl TomášH65B73:00
VRL91549213Kičinová ErikaD21C92:00
VRL6306995887Čivrný PavelH50B101:00
VRL7355886273Čivrná KarolínaD40B72:00
VRL08512045230Čivrná EliškaD10N32:00
VRL0501232649Čivrný JanH12C178:00
VRL01047206528Dostál JakubH16B38:00
VRL73032017676Štregl PetrH21B145:00
VRL02512020709Štreglová ZuzanaD14B106:00
VRL03012017678Štregl MatyášH14B121:00
VRL7552206478Štreglová AndreaD40B104:00
VRL01022082910Procinger JanH16B18:00
VRL03052088183Procinger JakubH14B49:00
VRL77022096239Polák VlastimilT5
VRL10019000Polák VlastimilHDR
VRL9254331285Jebavá LucieD21A116:00
VRL75082078480Hanuš VladimírP
VRL04552078482Hanušová KateřinaD12C78:00
VRL06042078481Hanuš FilipH10C66:00
VRL08522085588Hanušová MarkétaHDR
VRL04532053583Knobová AgátaD12C92:00
 
 
199VSP USK Praha (52)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
VSP04059200730Baldrian TomášH12C148:00
VSP78509784Baldrianová BarboraD21A104:00
VSP0751888639Baldrianová EvaD10C86:00
VSP02542021832Beranová EvaD14B30:00
VSP04552021833Beranová HanaD12C88:00
VSP71502021834Beranová IvaT5
VSP70009101108Bořánek PetrH21B101:00
VSP430051743Dohnal JosefH70B37:00
VSP505051645Dohnalová DanaD65B100:00
VSP090352283Gajda PetrH10N54:00
VSP7752436445Gajdová KristinaD21A88:00
VSP075251730Gajdová MichaelaD10C82:00
VSP060151649Horák MartinH10C68:00
VSP73052032184Horák Pavel (Starosta)H40B104:00
VSP0301434600Horák Pavel ml.H14B81:00
454VSP0150331064Horáková BarboraD16A104:00
VSP725551728Horáková LenkaD40B116:00
VSP500051643Hořínek JaroslavH65B75:00
VSP7110515099Javůrek JaromírT3
VSP03022032182Javůrek TomášT3
VSP7260515041Javůrková GabrielaD40B32:00
VSP99502021848Kopecká JohanaD18B3:00
VSP04532021847Kopecká ValentýnaD12C108:00
VSP00519101185Kosíková EliškaD16B40:00
VSP65509101184Kosíková HelenaT3
VSP09002032189Kučera JakubH10N50:00
VSP730251650Kučera JanH21A140:00
VSP09501398983Kučerová KateřinaD10N14:00
VSP755153546Kučerová MarieD40B90:00
VSP615151734Michálková JiřinaD55B170:00
VSP6201682682Němeček JanH50B85:00
VSP66507965Němečková JarmilaD50B60:00
VSP70122067921Neyrinck NoelT3
VSP70517911Novotná Neyrinck MarkétaD45B75:00
VSP520252281Píchal JanH35B115:00
VSP04062032107Průša DominikH12C152:00
426VSP01022020707Průša KryštofH16A161:00
VSP7310553437Průša MichalH40B112:00
VSP725653160Průšová MarkétaD40B80:00
VSP0000446363Semík JakubH16B14:00
VSP650753572Semík JanH50B123:00
VSP74509102142Svobodová JitkaD21A126:00
VSP5801886277Šváb JanH55B27:00
VSP04012032183Titz AdamH12C160:00
VSP74001398992Titz PavelH40B138:00
VSP02502035748Titzová AdélaD14B80:00
VSP74632049522Titzová PavlínaP
VSP73512021823Trnková DanaD40B102:00
VSP500152269Uher PetrH50B109:00
VSP8050232062Uhrová ZuzanaD21B40:00
VSP0100515064Javůrek EmilH16B6:00
VSP11002075606Baldrian JosefHDR
 
 
205ZBM SK Žabovřesky Brno (33)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
324ZBM99012059757Hlaváč OndřejH18A140:00
484ZBM0060410338Auerműllerová AnnaD16A164:00
ZBM67087030567Přikryl PetrH21A96:00
118ZBM83501633330Hiklová NataliaD21E152:00
ZBM845951765Tvarůžková PetraD21B20:00
ZBM8507500267Palas JanH21A52:00
ZBM851149690Drábek JanH21A6:00
ZBM865852330Palasová PetraD21A118:00
ZBM87211111187Zháňal JanH21A56:00
ZBM8833681876Bořil TomášH21A66:00
131ZBM8888515450Hlavová HanaD21E178:00
ZBM8923303927Klusáček MatějH21A2:00
ZBM8928995810Zimmermann JakubH21A74:00
ZBM8951995814Mádlová VěraD21A58:00
113ZBM8989515488Hlavová JindraD21E142:00
28ZBM9101911220Zimmermann ŠtěpánH21E148:00
ZBM9102888891Bravený VítH21A70:00
26ZBM9103995802Švirák OndřejH21E144:00
ZBM9104232343Kazda AdamH21A130:00
12ZBM9202886812Mokrý StanislavH21E116:00
24ZBM9300995849Chloupek AdamH21E140:00
124ZBM93509005227Šimková JohankaD21E164:00
111ZBM93537200316Koporová PetraD21E138:00
122ZBM94519201069Chromá KateřinaD21E160:00
115ZBM94522020737Tužilová MagdalénaD21E146:00
ZBM9457331025Chroustová LenkaD21A76:00
16ZBM95151591995Hruška JakubH21E124:00
203ZBM97119201063Kelbl VladimírH20A74:00
310ZBM98017200360Hirš OtakarH18A112:00
363ZBM9951897355Firešová MarkétaD18A125:00
373ZBM99561400403Odehnalová KláraD18A145:00
120ZBM93541668661Hrušková BarboraD21E156:00
129ZBM89501007544Poklopová LenkaD21E174:00
 
 
206ZBP OOB SK Zbraslav (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
ZBP805053592Zoubková JanaD21B32:00
ZBP7302995800Vaněk PetrH21C43:00
ZBP780053583Pražák JiříH21B141:00
 
 
209ZPV KOB ZPV Prostějov (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
ZPV550152428Jirka JiříH60B142:00
ZPV0201206496Jirka MatyášH14B151:00
 
 
211ZVO OB SK Zvole (2)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
ZVO6451428220Zimmerová LenkaD50B58:00
ZVO01012023808Marhold OndřejH16B0:00
 
 
219LME SK Los Mělník (5)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
LME63002020717Šimek MiroslavH50B81:00
LME77552045245Šimková MarkétaD35B12:00
LME02502058463Bejvlová KarolínaD14B92:00
LME04002056261Bejvl MarekH12C134:00
LME00502060278Machová MarieD16B8:00
 
 
236NNN Neregistrovaní (4)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
2088722Horák LukášHDR
1500223Hones JosefH60B124:00
NNN9998Shatilov ValeriyT5
NNN9999Torganova KseniaT5
 
 
25918D Post SV Dresden (1)GER
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
20118D96021409868Kamolz AntonH20A70:00
 
 
27423P OK!Sport (2)POL
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
23P8500886617Wysocka MalwinaD21A138:00
23P8200842664Drągowski PiotrH21A60:00
 
 
56713R 1. česko-francouzský kroužek O (1)RUS
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
40113R0100Rázek FilipH16A111:00
 
 
672RIC OB Říčany (16)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
376RIC98509101106Vyhnálková BarboraD18A151:00
480RIC01512019236Vyhnálková MarieD16A156:00
RIC7552889279Vyhnálková EvaD35B22:00
RIC72002060262Koten PavelH40B154:00
RIC04522060260Kotenová BarboraD12C62:00
RIC06512069057Kotenová MarkétaD10C74:00
RIC72522073694Kotenová KláraD40B46:00
RIC115052400Čevelová AdélaHDR
RIC74012073693Polívka PetrH35B109:00
RIC06522073696Polívková BeátaD10C68:00
RIC7702448937Sládeček PetrH35B119:00
RIC0250448934Sládečková BarboraD14B38:00
RIC03032031371Šrámek JaromírH14B65:00
RIC69052035144Šrámek PetrH45B84:00
465RIC00512031355Šrámková HanaD16A126:00
RIC72512035141Šrámková IvaD40B120:00
 
 
8518KC ZŠ a MŠ Chotyně (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
8KC10002092397Kruliš JanekHDR
 
 
1036PDY Běhej Poděbrady (3)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
PDY78007942Beier PetrH35B101:00
PDY0800Beier MartinHDR
PDY1050Beierová LucieHDR
 
 
1052DCH Radioelektronika Cheb (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
DCH47017890Jirásek JaroslavH65B97:00
 
 
13064LC Neregistrovaná - Punčochářová (1)
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
4LC005051314Punčochářová SimonaT3
 
 
150665X Žabovřesky Brno (1)CZE
StČíReg. čísloČíslo čipuJménoKategorieStart
65X67002088711Auermüller VítH35B123:00