Pořadatel
Slavia Hradec Králové
Pořadatel
TJ Lokomotiva Trutnov
Sponzoři
Partneři závodu
DOMIS - stavební firma Sporticus Elixi.cz
Partneři ČSOS
ČSOB pojišťovna Toi - Toi Žaket HSH Sport Manufaktura Trimtex T-MAPY Inov RACOM
Sociální sítě
Facebook Google +
Přílohy
Prostor závodů
Prostor závodu 30.4. 2016 Prostor závodu 1.5. 2016
Tréninková mapa
Tréninková mapa
Ukázky nové mapy
Ukázka mapy prostoru závodů Ukázka mapy prostoru závodů Ukázka mapy prostoru závodů Ukázka mapy prostoru závodů Ukázka mapy prostoru závodů Ukázka mapy prostoru závodů
Staré mapy
Zámecký vrch 1994, 1:15 000 Trutnov 1994, 1:15 000 Baba 1988, 1:15 000
Fotogalerie

Strana:   1 | 2 | 3 Následující stránka
šipka

4.5.2016

Děkujeme všem závodníkům i divákům za účast i předvedené výkony v náročném podhorském terénu a těšíme se s Vámi na viděnou na dalších závodech pořádaných oddíly TJ Lokomotiva Trutnov a OK Slavia Hradec Králové

 
šipka

4.5.2016

Mladobucká televize

Video z víkendových závodů na YouTube.

 
šipka

2.5.2016

OB postupy

Na OB postupech byly zveřejněny tratě s možností zakreslení postupů pro oba závody.
Prosíme, zakreslete si své postupy, data mohou posloužit pro stavitelé dalších závodů, aby měli představu, jak běhají závodníci různých věkových kategorií.

 
šipka

1.5.2016

Fotografie ze závodního víkendu

Stanislav Ondráček - sobota, neděle, vyhlášení výsledků
Josef Divecký - sobota, neděle
Robert Feješ - sobota a neděle
Petr Kadeřávek - sobota a vyhlášení
Zuzana Jedličková - dětská školka
Karel Hausvater - sobota, neděle
Jiří Čečka - sobota, neděle

Josef Rybka, Mladobucká televize - video

 
šipka

1.5.2016

Mapy hlavních kategorií a všech kontrol v lese

Sobota - klasická trať
> všechny kontroly, D16A, D18A, D20A, D21E, H16A, H18A, H20A, H21E

Neděle - krátká trať
> všechny kontroly, D16A, D18A, D20A, D21E, H16A, H18A, H20A, H21E

 
šipka

1.5.2016

Výsledky závodů

Sobota - klasická trať
> celkové výsledkymezičasyprotokol k závodu

Neděle - krátká trať
> celkové výsledky, mezičasy, protokol k závodu

Stránky s hodnocením závodu.

 
šipka

30.4.2016

GPS přenosy elitních kategorií

Záznam GPS přenosů hlavních kategorií si můžete prohlédnout na níže uvedených odkazech. Závod si můžete pustit buď intervalově (jak závodníci startovali za sebou) nebo závodníky vypustit najednou jako při hromadném startu (zajímavá podívaná). 

Sobota - klasická trať
H21E: http://www.tulospalvelu.fi/gps/20160430h/
D21E: http://www.tulospalvelu.fi/gps/20160430d/

Neděle - krátká trať
H21E: http://www.tulospalvelu.fi/gps/20160501h/
D21E: http://www.tulospalvelu.fi/gps/20160501d/

 
šipka

27.4.2016

Seznam závodníků D21E a H21E běžících s GPS jednotkami

Na seznam se můžete podívat zde.

 
šipka

27.4.2016

Dohlášky do kategorií HDR, P, T3 a T6/T5

Do kategorií HDRPT3T6/T5 je možné se stále dohlašovat, případně i na prezentaci za základní vklad 80 Kč.

Sobotní prezentace do 12:00, kategorie HDR, P, T3 a T6 mohou startovat mezi 11:00 až 14:00.
Nedělní prezentace do 11:00, kategorie HDR, P, T3 a T5 mohou startovat mezi 10:00 až 13:00.

 
šipka

27.4.2016

Zveřejňujeme startovní listiny

Startovka sobota 30.4. - klasická trať - po kategoriích, po oddílech, přihlášky do HDR, P, T3 a T6

Startovka neděle 1.5. - krátká trať - po kategoriích, po oddílech, přihlášky do HDR, P, T3 a T5

Seznam závodníků D21E a H21E běžících s GPS jednotkami - PDF.



OK Slavia Hradec Králové, z.s.
Design © 2016 Jakub Weiner, kódování­ Michal Pavlík
Administrace